Adevărul.ro - Managerul Spitalului „Sfânta Maria” nu demisonează după moartea a șase copii: „Noi, cel puțin, comportamental, am făcut ceea ce trebuia făcut”
By continuing to browse our site you agree to our use of cookies, revised Privacy Policy and Terms of Use. You can change your cookie settings through your browser.